Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.
zelený obchod podporujúci vzťahovú výchovu
a trvalo udržateľný životný štýl
Predajňa:
M. R. Štefánika 33
971 01 Prievidza
+421 917 516 774

Veľkoobchod

Vážení zákazníci.

Naša spoločnosť je výhradným distribútorom značiek uvedených v zozname pre Slovensko a Česko. Výrobky, ktoré máme v našej veľkoobchodnej ponuke nájdete vystavené v našej predajni, väčšinu z nich v našom internetovom obchode* a v predajniach našich zmluvných maloobchodných predajní na Slovensku a v Čechách**.

Ste predajca detského tovaru a chcete pridať nami dodávané značky do Vášho sortimentu? Napíšte nám na náš e-mail drobcekovia@drobcekovia.sk informácie o Vašej už existujúcej firme***, predajni, internetovom obchode a my Vám obratom pošleme všetky potrebné informácie.


GREENTOM

Holandský výrobca najzelenších kočíkov na planéte Zem. Kočík Greentom je iný ako všetky ostatné kočíky. Je to priamo zrejmé z jeho robustného zjavu. Ale dizajn kočíka Greetom nie je jediným odlišovacím znakom. Tento kočík skutočne vyniká vďaka jeho príspevku ku udržateľnému rozvoju a preto je Greentom svetovo najzelenší kočík. Je kompletne vyrobený z recyklovaných plastov, rám je z recyklovaného polypropylénu (PP) a sedák z recyklovaných PET fliaš. Jeho šikovný dizajn a vysokokvalitné plasty ho robia hlavne ľahkým a odolným. Jednoduchým skladacím systémom sa kočík ľahko premení na primeranú batožinu, ktorú môžete vziať so sebou kdekoľvek. Najzelenší kočík Greentom je nielen praktický, ale aj veľmi pohodlný. Vďaka pružiacim vlastnostiam rámu a otáčavým kolieskam vybavenými dvojitými ložiskami, budete kočíkovať komfortne, a čo naviac aj štýlovo, pretože kočík Greentom je dostupný v 30 farebných kombináciách. Avšak ktorúkoľvek kombináciu si vyberiete, kočík Greentom ostáva vždy zelený. Kočíky Greentom sú ovenčené množstvom najprestížnejších svetových ocenení.


EVOMOVE

Dánsky výrobca rastúcich detských stoličiek NOMI, ktorých autorom je slávny škandinávsky dizajnér Peter Opsvik - autor prvej rastúcej stoličky Tripp Trapp. Stolička NOMI je vhodná pre deti od narodenia (s doplnkovým príslušenstvom) až po študenta. Nosnosť 150 kg z nej robí ideálnu stoličku pre dlhodobé využitie. Vďaka dokonale prepracovaným detailom sa stolička NOMI stala najbezpečnejšou a najoceňovanejšou detskou vysokou stoličkou na svete. Stolička sa vyrába na Slovensku.


JE PORTE MON BÉBÉ

Francúzsky výrobca exkluzívnych babyšatiek a nosičov z Paríža. Šatky Je Porte Mon Bébé Original sú jediný hybrid - spĺňajú vlastnosti elastickej aj tkanej šatky. Sú ideálne aj pre bezplienkovú komunikačnú metódu. V ponuke už aj bezuzlové babyšatky JPMBB, elastické šatky Basic a ergonomické nosiče PhysioCarrier. Babyšatky JPMBB získali mnohé svetové ocenenia.

 

TAGA 

Holandský výrobca najznámejších hybridného bicykla, ktorý sa dá za pár sekúnd zmeniť na kočík. Cyklokočík TAGA je ovenčený mnohými najprestížnejšími svetovými oceneniami.

 

 

* Niektoré výrobky je možné predávať len prostredníctvom kamenných predajní, napríklad značku Evomove

** Nami distribuované značky je možné predávať len v rámci Slovenska a Čiech.

*** Žiadosti o VO spoluprácu nám posielajte až keď budete mať založenú firmu (živnosť, s.r.o.). Na dotazy o pripravovanej firme neodpovedáme.

Info
Všeobecné obchodné podmienky
Reklamačné podmienky
Ako nakupovať
Doprava
Podmienky ochrany súkromia (POS)
O nás
Drobcekovia.sk
Kontakt
Napíšte nám
Veľkoobchod
Zoznam zmluvných predajcov Greentom
Zoznam zmluvných predajcov Nomi
Bonusový klub DROBCEKOVIA
Obchod prevádzkuje:
3 A plus s.r.o., Pod Hrádkom 930/61, 971 01 Prievidza
Created by © 2021 WebCreative.info All rights reserved. Edited by Andrej Lackovič