zelený obchod podporujúci vzťahovú výchovu
a trvalo udržateľný životný štýl
Prihlásenie RegistráciaShop Košík Info O nás

O nás

Máte otázku?

Zavolajte nám

+421 (0)908 311 300

Napíšte nám

info@Drobcekovia.sk

Napíšte nám

Napíšte nám

Blog

Dojčenie a množstvo vypitého materského mlieka
Na FB stránke breastfeeding som našla krásnu fotku, ktorá porovnáva

[07.12.2015]

Dojčenie krok za krokom v skratke
Tento "rýchlokurz dojčenia" som písala raz

[26.06.2015]

Veľkoobchod

Vážení zákazníci.

Aby ste mali možnosť spoznať výrobcov pre ktorých sme výhradný dodávateľ pre SR a ČR a ktorých výrobky nájdete na našej stránke www.drobcekovia.sk, pripravili sme pre Vás krátke predstavenie každého z nich. Pod predstavením nájdete aj zoznam predajní, kde si tieto výrobky môžete kúpiť. Pri každom predajcovi je zobrazená skratka značky, ktorú u nich nájdete. Zoznam výrobcov (zoradených podľa abecedy) a maloobchodných predajcov postupne dopĺňame.

GreenTom (GT)
GT Logo 
Holandský výrobca najzelenších kočíkov na planéte Zem. Kočík Greentom Upp je iný ako všetky ostatné kočíky. Je to priamo zrejmé z jeho robustného zjavu. Ale dizajn kočíka Greetom Upp nie je jediným odlišovacím znakom. Tento kočík skutočne vyniká vďaka jeho príspevku ku udržateľnému rozvoju a preto je Greentom Upp svetovo najzelenší kočík. Je kompletne vyrobený z recyklovaných plastov, rám je z recyklovaného polypropylénu (PP) a sedák z recyklovaných PET fliaš. Jeho šikovný dizajn a vysokokvalitné plasty ho robia hlavne ľahkým a odolným. Jednoduchým skladacím systémom sa kočík ľahko premení na primeranú batožinu, ktorú môžete vziať so sebou kdekoľvek. Najzelenší kočík GreenTom Upp je nielen praktický, ale aj veľmi pohodlný. Vďaka pružiacim vlastnostiam rámu a otáčavým kolieskam vybavenými dvojitými ložiskami, budete kočíkovať komfortne, a čo naviac aj štýlovo, pretože kočík GreenTom Upp bude dostupný v 64 farebných kombináciách. Avšak ktorúkoľvek kombináciu si vyberiete, kočík GreenTom Upp ostáva vždy zelený. Kočíky GreenTom sú ovenčené množstvom najprestížnejších svetových ocenení.Je Porte Mon Bébé (JPMBB)

Francúzsky výrobca exkluzívnych babyšatiek a nosičov z Paríža. Šatky Je Porte Mon Bébé Original sú jediný hybrid - spĺňajú vlastnosti elastickej aj tkanej šatky. Sú ideálne aj pre bezplienkovú komunikačnú metódu. V ponuke už aj bezuzlové babyšatky JPMBB, elastické šatky Basic a ergonomické nosiče PhysioCarrier. Babyšatky JPMBB získali mnohé svetové ocenenia.

 

SUPAflat (SF)

Rakúsky výrobca detských jedálenských stoličiek, ktoré vďaka svojej koncepcii získali najprestížnejšie ocenenie v oblasti dizajnu Red dot award.

 

TAGA (TG)

Holandský výrobca najznámejších hybridného bicykla, ktorý sa dá za pár sekúnd zmeniť na kočík. Cyklokočík TAGA je ovenčený mnohými najprestížnejšími svetovými oceneniami.

 

Uzturre (UZ)

Uzturre je španielsky výrobca postieľkových a kočíkových textílií. Firma Uzturre vznikla v roku 1928 v Španielsku. Výrobky sú ručne šité z najkvalitnejších materiálov, navrhnuté a aj vyrábané v Španielsku.

Obchod prevádzkuje:
3A plus s.r.o., Pod Hrádkom 930/61, 971 01 Prievidza
Created by © 2017 WebCreative.info All rights reserved.
Info
Všeobecné obchodné podmienky
Reklamačné podmienky
Ako nakupovať
Doprava
O nás
Drobcekovia.sk
Kontakt
Napíšte nám
Veľkoobchod
Zoznam zmluvných predajcov Greentom
Newsletter
Prihláste sa na odber noviniek z Drobcekovia.sk