zelený obchod podporujúci vzťahovú výchovu
a trvalo udržateľný životný štýl
Prihlásenie RegistráciaShop Košík Info O nás

O nás

Máte otázku?

Zavolajte nám

+421 (0)908 311 300

Napíšte nám

info@Drobcekovia.sk

Napíšte nám

Napíšte nám

Blog

Dojčenie a množstvo vypitého materského mlieka
Na FB stránke breastfeeding som našla krásnu fotku, ktorá porovnáva

[07.12.2015]

Dojčenie krok za krokom v skratke
Tento "rýchlokurz dojčenia" som písala raz

[26.06.2015]

Drobcekovia.sk

Milí priatelia,

Ďakujem, že ste navštívili stránku www.drobcekovia.sk. Aby ste vedeli, kto vlastne za tým všetkým stojí, rada by som sa Vám predstavila.
V prvom rade som matka malého syna, ktorá, ako mnohé iné mamy nemá popri starostlivosti o dieťa veľa času nazvyš. A preto sa snažím veci okolo seba zjednodušovať.
Myšlienka zriadiť si vlastný internetový obchod sa rodila v mojej hlave už niekoľko rokov. Keď som v roku 2004 čakala svoje prvé dieťa, zistila som, že zohnať oblečenie pre tehotné mamičky alebo výbavu pre dieťatko nie je až také jednoduché. Hlavne v menších mestách bol nedostatok obchodov s takýmto tovarom. A taktiež internetový predaj nebol ešte taký bežný ako teraz. Ale za tie 3 roky sa toho veľa zmenilo a pribudlo mnoho internetových obchodov so širokým výberom kvalitného tovaru nie len pre detičky.
A ako môj syn rástol a pribúdali nám rôzne aktivity, uvedomovala som si, že na našom trhu mi stále niečo chýba. Preto som vytvorila tento internetový obchod, v ktorom nájdete možno aj to, čo ste už dávno nemohli bežne kúpiť.
Internetový obchod bol založený v apríli 2007 na základe živnostenského oprávnenia. V júli 2009 sme otvorili aj vzorkovú predajňu, ktorú teraz nájdete v Prievidzi na sídlisku Píly. V marci 2012 sme zmenili formu spoločnosti zo živnosti na s. r. o. a rozšírili tak poskytovanie našich služieb aj o veľkoobchod niektorých značiek, ktoré zastupujeme pre Slovenskú ale aj pre Českú republiku. V apríli toho istého roku sa náš tím rozrástol o ďalšieho člena - druhého dlhoočakávaného syna.
Internetový obchod drobcekovia.sk je zameraný nie len pre detičky, ale aj pre ich mamičky a budúce mamičky. Na zabezpečenie tých najlepších služieb, vyberám značky tovaru len vysokej kvality. S väčšinou z nich mám aj osobné skúsenosti. Na tejto stránke nájdete okrem obchodu aj diskusné fórum a poradne.
Ako poradkyňa v dojčení Vám budem on-line k dispozícii v sekcii "pomoc pri dojčení". Svoje vedomosti v tejto oblasti som získala hlavne z vlastnej skúsenosti, ale aj teoretickým vzdelávaním sa na školeniach a konferenciách určených pre poradkyne. V tejto oblasti sa chcem aj naďalej vzdelávať prostredníctvom rôznych konferencií a ďalších kurzov, ktoré na Slovensku organizuje o. z. Mamila v spolupráci so Slovenským výborom pre Unicef.
Verím, že na tejto stránke nájdete všetko, čo potrebujete a v prípade akýchkoľvek námetov, dotazov, otázok... ma môžete kontaktovať. Každým Vašim námetom pomôžete skvalitňovať služby internetového obchodu drobcekovia.sk.

Andrea Lackovičová

Obchod prevádzkuje:
3A plus s.r.o., Pod Hrádkom 930/61, 971 01 Prievidza
Created by © 2018 WebCreative.info All rights reserved.
Info
Všeobecné obchodné podmienky
Reklamačné podmienky
Ako nakupovať
Doprava
Podmienky ochrany súkromia (POS)
O nás
Drobcekovia.sk
Kontakt
Napíšte nám
Veľkoobchod
Zoznam zmluvných predajcov Greentom
Zoznam zmluvných predajcov Nomi
Newsletter
Prihláste sa na odber noviniek z Drobcekovia.sk