zelený obchod podporujúci vzťahovú výchovu
a trvalo udržateľný životný štýl

Predajňa | Showroom:
M. R. Štefánika 33
971 01 Prievidza
+421 917 516 774

O nás

Máte otázku?

Blog

Denník jednej tehotnej... 5. lunárny mesiac
Piaty lunárny mesiac (17. – 20. týždeň,

[18.10.2019]

Denník jednej tehotnej... 4. lunárny mesiac
Štvrtý lunárny mesiac (13. – 16. týždeň, 85 - 112

[17.09.2019]

Denník jednej tehotnej... 3. lunárny mesiac
Tretí lunárny mesiac (9. – 12. týždeň, 57 - 84

[03.09.2019]

Drobcekovia.sk

Milí priatelia,

Ďakujem, že ste navštívili stránku www.drobcekovia.sk. Aby ste vedeli, kto vlastne za tým všetkým stojí, radi by sme sa Vám predstavili. 

V prvom rade sme rodičia troch synov, ktorí, ako mnohí iní rodičia nemajú popri starostlivosti o dieťa veľa času nazvyš. A preto sa snažíme veci okolo seba zjednodušovať.
Myšlienka zriadiť si vlastný internetový obchod sa rodila v naších hlavách už niekoľko rokov. Keď sme v roku 2004 čakali svoje prvé dieťa, zistili sme, že zohnať oblečenie pre tehotné mamičky alebo výbavu pre dieťatko nie je až také jednoduché. Hlavne v menších mestách bol nedostatok obchodov s takýmto tovarom. A taktiež internetový predaj nebol ešte taký bežný ako teraz. Ale za tie roky sa toho veľa zmenilo a pribudlo mnoho internetových obchodov so širokým výberom kvalitného tovaru nie len pre detičky.
A ako náš prvý syn rástol a pribúdali nám rôzne aktivity, uvedomovali sme si, že na našom trhu nám stále niečo chýba. Preto sme vytvorili tento internetový obchod, v ktorom nájdete možno aj to, čo ste už dávno nemohli bežne kúpiť.
Internetový obchod bol založený v apríli 2007 na základe živnostenského oprávnenia. V júli 2009 sme otvorili aj vzorkovú predajňu, ktorú teraz nájdete v Prievidzi na sídlisku Píly. V marci 2012 sme zmenili formu spoločnosti zo živnosti na s. r. o. a rozšírili tak poskytovanie našich služieb aj o veľkoobchod niektorých značiek, ktoré zastupujeme pre Slovenskú ale aj pre Českú republiku. V apríli toho istého roku sa náš tím rozrástol o ďalšieho člena - druhého dlhoočakávaného syna a v júni 2016 o tretieho vytúženého syna.
Internetový obchod drobcekovia.sk je zameraný nie len pre detičky, ale aj pre ich mamičky a budúce mamičky. Na zabezpečenie tých najlepších služieb, vyberáme značky tovaru len vysokej kvality. S väčšinou z nich máme aj osobné skúsenosti. Na tejto stránke nájdete okrem obchodu aj naše poradne a blog.


Ako poradkyňa v dojčení som Vám k dispozícii telefonicky, alebo osobne v dopredu dohodnutom termíne v našej predajni. Svoje vedomosti v tejto oblasti som získala hlavne z vlastnej skúsenosti, ale aj teoretickým vzdelávaním sa na školeniach a konferenciách určených pre poradkyne, ktoré na Slovensku organizuje o. z. Mamila v spolupráci so Slovenským výborom pre Unicef.
Verím, že na tejto stránke nájdete všetko, čo potrebujete a v prípade akýchkoľvek námetov, dotazov, otázok... nás môžete kontaktovať. Každým Vašim námetom pomôžete skvalitňovať služby internetového obchodu drobcekovia.sk.

Andrea Lackovičová


Obchod prevádzkuje:
3A plus s.r.o., Pod Hrádkom 930/61, 971 01 Prievidza
Created by © 2019 WebCreative.info All rights reserved.
Edited by Andrej Lackovič
Info
Všeobecné obchodné podmienky
Reklamačné podmienky
Ako nakupovať
Doprava
Podmienky ochrany súkromia (POS)
O nás
Drobcekovia.sk
Kontakt
Napíšte nám
Veľkoobchod
Zoznam zmluvných predajcov Greentom
Zoznam zmluvných predajcov Nomi
Newsletter
Prihláste sa na odber noviniek z Drobcekovia.sk
drobcekovia.sk
Love Radius Slovensko a Česko
Nomi Slovensko a Česko
Greentom Slovensko a Česko
drobcekovia
drobcekovia
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.